Boretti B101

Boretti B101

Boretti B101

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:4HOME
Cena:9999.00 Kč
Boretti B101 2,75 (55%) 17 hodnocení

Elegantní zmrzlinovač prémiové kvality a minimalistického designu značky Boretti. Tělo zmrzlinovače tvoří lakovaná nerezová ocel a horní část přístroje pak zdobí broušená nerezová ocel, podsvícená ovládací tlačítka a podsvícený dobře čitelný LCD displej. Domácí zmrzlinovač s výkoným kompresorem připraví až 2 l čerstvé zmrzliny za 30-60 minut. Samochladící zmrzlinovač automaticky chladí a míchá zmrzlinu dle vybraného programu. Ve zmrzlinovači můžete připravit také dezert z jogurtu, nebo pravé italské gelato a osvěžující sorbet. Po ukončení programu dokáže zmrzlinovač až hodinu udržovat zmrzlinu dále vychlazenou, nebo můžete snadno vyjímatelnou nerezovou nádobu i s nespotřebovanou zmrzlinou uložit do mrazničky na později. Jak to funguje? Zmrzlinovač má vlastní chlazení a není tedy potřeba předem namrazovat odnímatelnou nádobu. Zmrzlinovač se sám postará o správné chlazení i šlehání a připraví vám tak skvělou nadýchanou zmrzlinu. Během přípravy vám digitální časovač na displeji přesně ukazuje, kolik času zbývá k dokončení zmrzliny. Na přehledném LCD displeji také vidíte aktuálně nastavený program. Co vše lze ve zmrzlinovač Boretti připravit? Ve zmrzlinovači s vlastním kompresorem nemusíte připravovat jen zmrzlinu. Pro ty, kteří chtějí mlsat a chtějí si udržet štíhlou linii je vhodné gelato. Gelato je méně zmrzlé než zmrzlina. Vzhled k tomu, že obsahuje méně vzduchu je hutnější než zmrzlina a především obsahuje podstatně méně tuku. V horkých letních dnech, kdy se budete chtít osvěžit, nesmí chybět ani sorbet. Sorbet se připravuje z ovoce, cukru/medu, alkoholu a vody/ledu. Recepty se liší a ne nutně musí obsahovat zmíněné suroviny. Je možné připravit sorbet bez alkoholu, ale také bez vody. Příprava sobetu může vypadat tak, že rozmixujete ovoce, přidáte cukr či med a alkohol, abyste zvýšili bod tuhnutí a dosáhli krémovější struktury. Směs se dá do zmrzlinovače a již se jen čeká, než bude sorbet hotový. Výhodou přípravy sorbetu ve zmrzlinovači je opět kombinace míchání a chlazení, kdy se sorbet stává jemnější bez výrazných krystalků. Příprava šerbetu je v podstatě stejná jako u sorbetu. Má však jinou chuť, je plnější a krémovější, protože se do něj přidává například smetana nebo rostlinná mléka. Na své si přijdou i milovníci jogurtů, kteří si užijí zmrzlý jogurt.


 • Tescoma myDRINK Tvořítko na led, kuličky
  Tescoma myDRINK Tvořítko na led, kuličky

  Tvořítko na led je vynikajícím pomocníkem pro přípravu originálně tvarovaného ledu ve tvaru kuliček. Forma je opatřena vodotěsným..

  299.00 Kč
 • Zásobník na led s víkem Ice, 1 l
  Zásobník na led s víkem Ice, 1 l

  Dvoustěnný zásobník na led je vyrobený z nerezové oceli. Zásobník na kostky ledu je opatřen víkem a sklopným uchem. Vhodný pro domácí..

  199.00 Kč
 • Guzzanti GZ 154 zmrzlinovač
  Guzzanti GZ 154 zmrzlinovač

  Zmrzlinovač umožňuje výrobu chutné zmrzliny, sorbetů nebo mraženého jogurtu. K tomu slouží jeho předmražená dvojitě izolovaná..

  849.00 Kč
 • Botti SC-266 jogurtovač Parilla
  Botti SC-266 jogurtovač Parilla

  Přístroj pro výrobu jogurtů Parilla SC-266 značky Botti vám umožní snadno připravit lahodné a zdravé jogurty na několik dní dopředu...

  749.00 Kč
 • Guzzanti GZ 151A zmrzlinovač
  Guzzanti GZ 151A zmrzlinovač

  Vynikající krémovou zmrzlinu, sorbety a mražené jogurty vám zajistí Guzzanti GZ 151A. Navíc je tento model vybaven..

  5119.00 Kč
 • Beper 70253 zmrzlinovač
  Beper 70253 zmrzlinovač

  Ovocná zmrzlina, sorbet, jogurtová zmrzlina, mražený jogurt, jemná našlehaná smetanová zmrzlina?Výrobník zmrzliny nabízí nekonečné..

  869.00 Kč
 • TESCOMA chladicí kostky PRESTO, 24 ks
  TESCOMA chladicí kostky PRESTO, 24 ks

  Chladicí kostky PRESTO vychladí osvěžující nápoj nebo zchladí horký čaj bez nežádoucího ředění.Kostky jednoduše zmrazíte v..

  119.00 Kč
 • LED svíčka potažená voskem 7,6 x 12 cm, krémová
  LED svíčka potažená voskem 7,6 x 12 cm, krémová

  LED svíčka je krásnou dekorací nejen v zimním období. Svíčka je vyrobená z plastu a potažena voskem krémové barvy. Díky tomu věrně..

  89.00 Kč
 • Lamart LT2078 plátkovací nůž Wood, 20 cm
  Lamart LT2078 plátkovací nůž Wood, 20 cm

  Kvalitní nerezový plátkovací nůž vám pomůže nakrájet dokonalé plátky masa, sýrů i uzenin. Díky kvalitnímu zpracování je..

  229.00 Kč
 • Mikov 100-NH-1 A
  Mikov 100-NH-1 A

  Stovka je tradiční kapesní zavírací nůž. Jednou z mnoha výhod Stovky je velikost, vejde se do každé kapsy a je proto ideálním..

  189.00 Kč
 • Tescoma Nůž porcovací AZZA 15 cm
  Tescoma Nůž porcovací AZZA 15 cm

  Porcovací nůž AZZA se stane nepostradatelnou součástí každé domácnosti. Vyroben kováním z jediného kusu prvotřídní nerezavějící..

  539.00 Kč


 • Boretti B400
  Boretti B400

  Díky pákovému kávovaru Boretti si budete moci dopřát..

  5989.00 Kč
 • Boretti 412
  Boretti 412

  Kávovar překapávač s digitálním ovládáním v nerezovém..

  2989.00 Kč

Vybavení pro: Formy na led V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | kuchyňské náčiní je možné objevit boretti b101!
© 2021 Kontakt