Maxxo VM Master

Maxxo VM Master

Maxxo VM Master

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:Maxxo
Cena:8499.00 Kč
Maxxo VM Master 4,75 (95%) 19 hodnocení

Uložte si svá jídla bezpečně do chladničky nebo mrazáku a prodlužte jejich čerstvost a trvanlivost odsátím vzduchu ze sáčku či krabičky. Plně automatická Vakuová balička Maxxo VM Master na první pohled zaujme svým moderním nerezovým designem a svojí jednoduchostí i snadnou obsluhou, díky unikátnímu sytému uzavírání pomocí komfortní rukojeti.Vlastnosti: extra šíře svařovací lišty umožňuje používat velké fólie o šířce až 40 cm!  zavakuuje výrazně větší mnoství potravin najednou než ostatní vakuovačky na trhu uplatnění nalezne zejména v gastro provozech, u řezníků, uzenářů, lahůdkářů, myslivců, rybářů, pěstitelů, všude tam, kde je třeba zavakuovat velké balíky potravin velký sací výkon 25 l/min – extrémně výkonná dvojitá pumpa dvojitý svár pro pevné a neprodyšné zatavení fólie unikátní systém uzavírání pomocí rukojetí zabudované místo pro Jumbo role fólií (10 m x 40 cm) integrovaný řezák vakuování suchých i vlhkých potravin možnost vakuování ve vakuovacích dózách funkce rychlé marinování odolný nerezový design


 • MAXXO VC 1800 vakuovací dózy
  MAXXO VC 1800 vakuovací dózy

  Zachovejte potraviny vždy čerstvé a voňavé. Využijte k jejich skladování praktické vakuové dózy, které jsou vhodné pro uložení..

  799.00 Kč
 • Tescoma Miska CREMA, 14 cm
  Tescoma Miska CREMA, 14 cm

  Miska minimalistického stylu je nestárnoucí kousek pro každou domácnost! Hodí se téměř ke každé jídelní soupravě a dodá vaší..

  179.00 Kč
 • Tescoma Della Casa Ošatka s miskou na domácí chléb
  Tescoma Della Casa Ošatka s miskou na domácí chléb

  Vynikající pro snadnou přípravu domácího chleba. V perforované ošatce získá bochník svůj typický povrch i tvar a vykyne rychleji...

  259.00 Kč
 • Orion Plechová dóza Srdce, Těstoviny, 3 l
  Orion Plechová dóza Srdce, Těstoviny, 3 l

  Plechová hranatá dóza s dřevěným víčkem je vhodná na uložení těstovin. Dóza s jemným dekorem srdíčka je nejen praktická, ale..

  169.00 Kč
 • Miska smalt Tečka 20 cm
  Miska smalt Tečka 20 cm

  Smaltovaná miska v červeném provedení s bílými tečkami je praktickým pomocníkem na skladování ovoce, servírování pochutin nebo na..

  169.00 KčVybavení pro: Mísy a misky V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | skladování a balení potravin je možné objevit maxxo vm master!
© 2021 Kontakt