Rituály ošetřující pro zralou pleť

0 Comments

Rituály ošetřující pro zralou pleť
Je možné udržet krásu na déle? Je to možné, pokud si vypracujeme a zamilujeme svoji každodenní péči a rituály.

Naše rituály jsou denní aktivitou, která nám pomůže nejen udržet krásný vzhled, ale také přispívá k tomu, že snad díky ní, plně akceptujeme svůj vzhled i to, jak může být změněn přez nevyhnutelné plynutí času. To však nemusí nutně znamenat, že se budeme muset rozloučit s naší krásou. Zde jsou některé osvědčené nápady na rituály pro zralou pleť:

Přírodní čištění obličeje
O zralou pleť je třeba dbát již na úrovni čištění. Určitě několik let čistíte tvář za pomoci přípravků určených pro očištění a ošetření, z lékárny nebo drogerie. Nicméně, je dobré projevit také zájem o přírodní způsoby čištění obličeje. Ukazuje se, že velmi prospěšné pro stav kůže, může být používání téměř 4000 let známých mýdel s přírodními oleji. Pro suchou a zralou pleť se doporučují koupele očišťující tvář s používání přírodních mýdel z Aleppo (město v Sýrii), které ve svém složení obsahují pouze olivový olej, vavřín (koncentrace 5%) a vodu. Tento denní rituál očisty nám umožní nejen vyživit pokožku, ale také může být pro nás velkým potěšením. Po tomto kroku očištění bychom měli na obličej aplikovat silně regenerační krém proti vráskám, například. Lefery Active Cell Regeneration.

Zpomalení stárnutí pokožky na úrovni DNA? Nyní je možné s kůrou LEFERY!

Vnitřní léčba antioxidanty
Dalším beauty rituálem pro zralou pleť může být poskytnutí vašemu tělu více než kdy jindy, dávky antioxidantů, která bude bránit procesu stárnutí kožních buněk. Antioxidanty jsou látky, které neutralizují škodlivé ůltoky volných radikálů na organizmus. Jsou to právě volné radikály zodpovědné za mnoho nemocí a zrychlený proces stárnutí pokožky. Antidotum na jejich působení může být každodenní příprava vašeho oblíbeného ovocného nebo zeleninového koktejlu, který bude skutečnou bombou antioxidantů a vitamínů. Ingredience koktejlu si můžeme vybrat podle vlastního uvážení a potřeby, důležité je, aby byli připraveny z ovoce a zeleniny obzvláště bohaté na antioxidanty, jako je například:. aronie, americké borůvky, brusinky, jahody, kiwi, jablka, černý rybíz, petržel, mrkev, brokolice, rajčata, špenát, paprika a zelí.

Příjemnámasáž a krém proti vráskám
Dalším příjemným rituálem krásy může být každodenní masáž obličeje a krku prováděná vlastnoručně přez jemné, krouživé pohyby prstů kolem obličeje, nebo přez jemné hlazení, poklepávání a jemné podštípávání pokožky. Chcete-li provést masáž správně, je vhodné mít po ruce dobrý krém proti vráskám, jako je výče uvedený krém Lefery, který když bude na pokožku naložen před masáží nám ulehčí pohyb prstů a také způsobí, že masáž bude příjemnější a efektivnější.